Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kliknij tutaj aby przeczytać więcej na temat Polityki Prywatności oraz plików COOKIE... Zgadzam się

Pakowanie

Usługami dodanymi do usług magazynowania i dystrybucji jest szereg usług związanych z pakowaniem, przepakowywaniem, zgrzewaniem i łączeniem produktów. Nasza powierzchnia magazynowa pozwala nam realizować duże, pełno-pojazdowe bądź kontenerowe ilości towarów. Dla uzyskania szczegółów wykonywanych przez nas usług zapraszamy do kontaktu.

Przepakowywanie produktów

W ramach świadczonych przez nas usług przepakowujemy towary z opakowań jednostkowych do opakowań zbiorczych bądź odwrotnie. Na potrzeby ekspozycji towarów pakujemy je zgodnie z przedstawionym layoutem do displayów oraz standów. Zgodnie z zapotrzebowaniem, dodajemy ulotki bądź inne materiały do produktów a następnie zamykamy je w pierwotne opakowania bądź odtwórcze opakowania zwrotne.

Pakowanie kloszowe

Pakowanie z wykorzystaniem folii poliolefinowej pozwala na obkurczenie folii na produkcie. W ramach usługi możemy tworzyć także zestawy produktów obkurczone folią. Rozmiar i waga pojedynczego pakietu do zgrzania może się różnic, dlatego też w porozumieniu z Klientem dobieramy odpowiedni rodzaj folii dla wybranych produktów. Pakowanie kloszowe znajduje zastosowanie także tam, gdzie należy zabezpieczyć produkt przed jego uszkodzeniem bądź niepowołanym otworzeniem.

Pakowanie w zgrzewki

Pakowanie odbywa się w tunelu obkurczającym na półautomatycznej linii do pakowania. Spakowanie artykułów w zgrzewki wyklucza konieczność używania opakowań kartonowych, a jednocześnie pozwala bezpiecznie spaletyzować artykuły do dalszego transportu. Przykłady zastosowania to m.in. tworzenie zgrzewek składających się z określonej ilości opakowań jednostkowych, dla przykładu 6 butelek napoju, tacka z artykułami w opakowaniach szklanych bądź puszkach oraz wiele innych kombinacji. Do pakowania w tunelu używamy taśmy termokurczliwej LDPE.

Pakowanie zestawów

Łączymy pojedyncze sztuki artykułów, pakując je w zestawy według przedstawionych założeń i wymagań. Pakowanie może odbywać się zarówno w woreczki foliowe, kartonowe opakowania zbiorcze, łączenie taśmą z nadrukiem i inne. Przy wykonywaniu usługi możemy także uczestniczyć w projekcie opakowań oraz pośredniczyć w ich zamówieniu. Dysponujemy także znacznie zgrzewarkami liniowymi, które pozwalają nam tworzyć prostsze zestawy składające się z kilku bądź kilkunastu komponentów, które finalnie mogą zostać zamknięte w woreczku foliowym. Usługa ta często znajduje zastosowanie w przypadku dodawania gratisów do czasopism bądź tworzeniu innych zamkniętych zestawów, które mają ograniczyć dostęp osoby trzeciej bez rozrywania opakowania.