Logistyka POSM - Magazynowanie i dystrybucja materiałów reklamowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kliknij tutaj aby przeczytać więcej na temat Polityki Prywatności oraz plików COOKIE... Zgadzam się

LOGISTYKA POSM

Materiały wspierające sprzedaż są nieodłączną częścią marketingu. Rozproszone placówki Twojej firmy oraz przedstawiciele w terenie wymagają całodobowego wsparcia w zakresie dostarczenia niezbędnych dokumentów, wniosków oraz gadżetów reklamowych. To, w jaki sposób zorganizowana jest logistyka materiałów POS, znacząco wpływa na sprzedaż oraz skuteczność działań marketingowych.

Outsourcing logistyki POSM to magazynowanie, kompletacja oraz wysyłka towarów zgodnie z zamówieniami Twoich pracowników. Zgłoszone zapotrzebowanie na dostawę materiałów wspierających sprzedaż realizowane jest jeszcze tego samego dnia, tak aby kolejnego dnia kurier doręczył paczkę pod wskazany adres – do oddziału firmy, do hotelu, na stację benzynową, na lotnisko – gdziekolwiek.

Oddelegowanie działań związanych z logistyką POSM pozwala zwiększyć elastyczność Twoich pracowników, a tym samym zwiększa ich wydajność. Usługa logistyki POSM w ARO Logistics to przede wszystkim przyjmowanie dostaw, magazynowanie towarów, kompletacja i doręczenie zamówionych artykułów pod wskazany adres.