Outsourcing magazynu - Magazynowanie i dystrybucja towarów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kliknij tutaj aby przeczytać więcej na temat Polityki Prywatności oraz plików COOKIE... Zgadzam się

LOGISTYKA MAGAZYNOWA

Logistyka magazynowa obejmuje takie procesy jak rozładunek i przyjęcie towaru, znakowanie jednostek logistycznych, rozlokowanie towaru w magazynie z pełną identyfikacją lokalizacji, magazynowanie strefowe (krótko- i długo- terminowe, towary ponadgabarytowe), kompletacja i pakowanie zamówień, dołączanie niezbędnych dokumentów, zabezpieczenie towaru na czas transportu, wydanie towaru przewoźnikowi oraz obsługa zwrotów.

Aby sprawnie zarządzać magazynem konieczne jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wspierających wszelkie zachodzące w nim procesy. Dysponujemy dedykowanym oprogramowaniem do zarządzania magazynem klasy WMS, i udostępniamy naszym Klientom dostęp on-line z poziomu przeglądarki internetowej do platformy umożliwiającej m. in. podgląd realizacji zleceń, wgląd w historię operacji magazynowych oraz wgląd w kartotekę magazynową powierzonych towarów.

Gwarantujemy indywidualne podejście dostosowane do specyfiki Państwa działalności. Służymy także pomocą w kwestii planowania wszelkich procesów związanych z gospodarką magazynową.