Logistyczna obsługa ecommerce - Usługi logistyczne i magazynowanie dla sklepu internetowego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kliknij tutaj aby przeczytać więcej na temat Polityki Prywatności oraz plików COOKIE... Zgadzam się

LOGISTYKA E-COMMERCE

Dynamika rozwoju rynku e-commerce sprawia, że coraz więcej tradycyjnych sieci handlowych zwiększa swoją ofertę o sprzedaż przez Internet. Działalność sklepu internetowego jest różna od tradycyjnego modelu handlu i wymaga zastosowania indywidualnie dostosowanych rozwiązań – także związanych z logistyką. Magazynowanie towarów, ich późniejsze kompletowanie i wysyłka do Klienta wymaga odpowiedniego zorganizowanego procesu, pozwalającego na zminimalizowanie czasu dostawy oraz kosztu związanego z tą obsługą. W ramach usługi logistyki e-commerce oferujemy Państwu rozwiązanie dostosowane do wyzwań, jakie towarzyszą handlowi elektronicznemu.

Sposób, w jaki działamy, oraz oprogramowanie, które wykorzystujemy, daje nam możliwość świadczenia usług dla Klientów o zróżnicowanym wolumenie asortymentu oraz ilości wysyłek.  Rozliczenia związane z objętością magazynowanego towaru, ilością realizowanych wysyłek każdego dnia, zaawansowaniem procesów i towarzyszącym im operacjom oparte są na raportowaniu realnie wykonanych usług – współpracujemy zarówno z firmami startującymi na rynku e-commerce, ale także z Klientami, którzy na tym rynku działają już od dawna.