Co-packing - Etykietowanie produktów - Łódź - Gliwice / Śląsk - Rozliczanie zwrotów ze sklepów i magazynów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kliknij tutaj aby przeczytać więcej na temat Polityki Prywatności oraz plików COOKIE... Zgadzam się

CO-PACKING

Opakowanie produktu, a właściwie jego wygląd, kolorystyka czy kształt, niejednokrotnie determinuje wybór konsumenta. Usługi co-packingu to wszelkie działania podejmowane w kierunku zachęcenia potencjalnego Klienta do zakupu produktu, poprzez zainteresowanie go właśnie opakowaniem oraz informacjami zawartymi na nim.

W ramach działań związanych z tą usługą oferujemy Państwu szereg możliwości: tworzenie zestawów promocyjnych, przepakowywanie produktów, etykietowanie produktów, insertowanie oraz wszelkie inne prace manualne związane z opakowaniami. Dopełnieniem naszej oferty są usługi dodane, takie jak projekt i wydruk etykiet termotransferowych o wybranych wymiarach oraz personalizacja druków i gadżetów.

Etykietowanie produktów

Naszą specjalizacją jest ręcznie etykietowanie nisko- i wysokonakładowych ilości artykułów. W ramach usługi etykietowania możemy zaprojektować i wydrukować dla Państwa etykiety w wybranych wymiarach, bądź pracować na etykietach dostarczonych przez Klienta.

Wieloletnie doświadczenie na tym polu pozwala nam zaoferować konkurencyjne stawki przy zachowaniu wysokiej jakości etykietowania. Ręczne etykietowanie ponadto pozwala na wysoką precyzję i dowolne wybranie miejsca na opakowaniu do zaetykietowania. W ramach naszych usług pośredniczymy w projekcie i wykonaniu opakowań zbiorczych, a także przygotowujemy palety zgodnie z dyspozycją i layoutem. Połączenie usług magazynowania, etykietowania i dystrybucji palet daje kompleksowe rozwiązanie dla wielu branż.